•Grafik/grafička (úvazek 0,5)

Kariéra s.r.o. (Brno)

Kvestor Mendelovy univerzity v Brně

vyhlašuje výběrové řízení k obsazení místa na celoškolském pracovišti
Ústav vědecko-pedagogických informací a služeb – pracoviště Vydavatelství MENDELU

•Grafik/grafička (úvazek 0,5).

Náplň práce:

grafické návrhy, sazba a předtisková příprava vydávaných studijních materiálů, implementace jednotného vizuálního stylu do připravovaných tiskovin a materiálů univerzity, tisk na digitálním produkčním stroji.

Požadavky:

VŠ vzdělání příslušného zaměření (např. výtvarné umění – grafický design, ilustrace a grafický design, vizuální komunikace atd.), velmi dobrá znalost práce s produkty Adobe (zejména Adobe In Design, Acrobat, Photoshop, Illustrator), dále pak dobrá znalost MS Office, velmi dobrá znalost českého jazyka, dobrá znalost anglického jazyka, velmi dobrá znalost typografických zásad, samostatnost, pečlivost, odpovědnost, flexibilita, otevřený prozákaznický přístup. Praxe na obdobné pozici je velkou výhodou.

Nabízíme:

Platové ohodnocení dle mzdového předpisu univerzity plus další benefity (pružná pracovní doba, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, výjezdy do zahraničí, šest týdnů dovolené, univerzitní mateřská škola).

Nástup: ihned po ukončení výběrového řízení nebo dle dohody.
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení

Bližší informace na telefonu 545 132 810, 545 135 041, popř. na e-mailu milan.hosek@mendelu.cz.

Elektronické přihlášky doložené strukturovaným životopisem, motivačním dopisem, přehledem o dosavadní praxi, dokladem o dosažené kvalifikaci a ukázky prací formou portfolia přijímá Oddělení personální a sociální Mendelovy univerzity v Brně, e-mail jana.zouharova@mendelu.cz, a to do 30. 11. 2018.

V případě, že do 14 dnů od uzávěrky pro přijímání přihlášek nebudete osloveni, nebyli jste vybráni do užšího okruhu uchazečů o pracovní pozici.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Termín nástupu do zaměstnání: ihned, dle dohody

Obor: Média, reklama a PR

Obor: Státní a veřejná správa

Umístění: Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno

Místo výkonu práce: Brno

Pracovní benefity:

  • Dovolená více než 5 týdnů
  • Stravenky / příspěvek na stravování
  • pružná pracovní doba, výjezdy do zahraničí, šest týdnů dovolené, univerzitní mateřská škola).

Typ pracovního poměru:

  • Zkrácený úvazek

Požadované vzdělání:

  • Vysokoškolské / univerzitní

Vhodné pro:

  • Absolventy bez praxe