Administrativní pracovník/ce zákaznického servisu

Kariéra s.r.o. (Praha 6 - Dejvice)

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti technologických zařízení, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Náplň práce:
- zodpovědnost za chod zákaznického servisu (komunikace s dodavateli a odběrateli, podpora prodeje, logistika, CMR, fakturace v programu Helios, kalkulace)
- organizace porad, ubytování hostů podniku, přijímání návštěv
- zpracování pošty, záznamů z jednání a další nutné administrativy
- zajišťování letenek, ubytování, kancelářského materiálu, občerstvení pro návštěvy
- překlady
- evidence korespondence

Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- praxi na obdobné pozici
- znalost ČJ, AJ, případně RJ je výhodou
- znalost práce na PC – Word, Excel, Outlook, HELIOS výhodou
- samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:
- práci na HPP
- zajímavé platové ohodnocení
- benefity

Obor: Administrativa (Administrativní pracovník)

Obor: Administrativa (Fakturantka)

Obor: Administrativa

Umístění: Česká republika, Praha

Místo výkonu práce: Praha 6 - Dejvice

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazykové znalosti:

  • Angličtina (Středně pokročilá)