Administrativní účetní-pokladna

Kariéra s.r.o. (4000)

Pro našeho klienta, společnost zabývající se optickými a metalickými sítěmi, sháníme uchazeče na pozici Administrativní účetní-pokladna

Náplň práce:
•příjem a výdej peněz v hotovosti v pokladně, zanesení těchto informací do účetního programu NAVISION
•navádění faktur do programu Navision,
•elektronické rozeslání přijatých faktur jednotlivým střediskům

Požadujeme
•SŠ vzdělání
•znalost práce na PC, Word, Excel a Outlook
•přesnost, samostatnost a smysl pro systematickou práci
•možnost karierního postupu
•řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič/ka

Nabízíme
•zaměstnání ve společnosti rodinného typu
•vzdělávací kurzy, možnost seberealizace a profesního růstu
•odměny za dosažené výsledky
•příspěvek na stravování
•MOL karta + sleva na pojištění odpovědnosti

Termín nástupu do zaměstnání: ihned

Obor: Administrativa

Obor: Ekonomika a podnikové finance

Umístění: Česká republika, Praha, Praha

Místo výkonu práce: 4000

Plat: 25.000 - 31.000 Kč

Pracovní benefity:

  • Dovolená 5 týdnů
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Vlastní organizace náplně práce
  • Vzdělávací kurzy, školení

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou