Asistent finančního ředitele

Kariéra s.r.o. (Praha 7 - Holešovice)

Pro našeho klienta, mezinárodní designovou společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici Asistent finančního ředitele

Náplň práce:
• seznámení se se systémem vedení účetnictví (práce s účetním SW, organizace oběhu dokladů, …)
• komunikace s externí účetní firmou
• odpovědnost za organizaci toku/oběhu dokladů
• podíl na zpracování ekonomických analýz a reportů
• spolupráce při zpracování daňových přiznání
• komunikace s finančními institucemi (bankovnictví, factoring)
• spoluúčast na zdokonalování organizace řízení (tvorba a rozvoj organizačních norem)
• spoluúčast na přípravě a revizi smluv z oblasti obchodní i HR
• administrativní činnosti
• spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Požadujeme
• VŠ vzdělání ekonomického směru
• základní znalosti problematiky účetnictví, daní a financování podniku
• schopnost vytváření ekonomických analýz a reportů
• praxe v ekonomickém útvaru obchodní společnosti výhodou, nikoliv podmínkou
• kvalifikované ovládání prostředků výpočetní techniky a standardně využívaného SW
• ochotu naučit se základní „prováděcí“ činnosti (práce s účetním programem, administrativní činnosti)
• znalost AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem (alespoň B2)
• základy ruštiny výhodou
• spolehlivost, důslednost, samostatnost, zodpovědnost
• aktivitu, zájem se trvale vzdělávat
• komunikaci na úrovni, schopnost práce v týmu, loajalitu

Nabízíme:
• hlavní pracovní poměr
• nástup možný ihned
• pracovní poměr na dobu neurčitou
• perspektiva kariérního postupu v rámci skupiny společností
• 5 týdnů dovolené
• firemní akce - teambuildingy
• roční bonus za dosažené výsledky
• občerstvení na pracovišti
• nadstandardní pracovní prostředí
• odpovídající ohodnocení (v návaznosti na proces zapracování)
• finanční stabilitu společnosti
• mladý kolektiv

Místo výkonu práce: Praha 7 - Holešovice
Datum nástupu: Dle dohody

Pokud Vás nabídka zaujala zašlete svůj životopis na e-mail batelova@karierasro.cz a uveďte značku 29345

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Termín nástupu do zaměstnání: Dle dohody

Obor: Bankovnictví a finanční služby

Obor: Ekonomika a podnikové finance

Obor: Administrativa

Umístění: Česká republika, Praha

Plat: 25.000 - 35.000 Kč

Pracovní benefity:

  • Dovolená 5 týdnů
  • Občerstvení na pracovišti

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazykové znalosti:

  • Angličtina (Středně pokročilá)

Vhodné pro:

  • Absolventy bez praxe