Asistentka do finančního oddělení

Kariéra s.r.o. (Praha centrum)

Pro našeho významného klienta, mezinárodní obchodní společnost, hledáme vhodné uchazeče na pozici Asistentka do finančního oddělení.

Náplň práce:
- administrativní podpora finanční ředitelky
- asistenční činnost v ekonomickém úseku
- komunikace s úřady, evidence dokladů a zajištění podpisů

Požadujeme:
- SŠ, VŠ, možné i pří dálkovém studiu
- komunikativní a aktivní osobnost
- komunikativní AJ, denní komunikace
- zkušenosti s finančního prostředí vítány

Nabízíme:
- zázemí velké nadnárodní společnosti
- možnost studia při pracovním poměru, občasná práce možná z domova
- zajímavé mzdové ohodnocení
- prestižní kanceláře na Václavském náměstí

Místo pracoviště Praha centrum
Datum nástup dle dohody

Obor: Administrativa

Obor: Ekonomika a podnikové finance

Umístění: Česká republika, Praha

Místo výkonu práce: Praha centrum

Plat: 30.000 Kč

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Vhodné pro:

  • Absolventy bez praxe