Databázový specialista / Praha-západ

Pro našeho klienta, nabízejícího služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní kamionové dopravy, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Databázový specialista / Praha - západ

Náplň práce:
skriptování v Transact-SQL na MS SQL
tvorba reportů pro všechny firemní oblasti
práce s Jet Reports Professional a Enterprise
práce s Microsoft Excel
práce s Microsoft Dynamics NAV

Požadujeme:
minimálně SŠ vzdělání s maturitou
vynikající znalost Transact-SQL
vynikající znalost Microsoft Excel
výhodou znalost Jet Reports a Microsoft Dynamics NAV
cílevědomost, spolehlivost a samostatnost
aktivní znalost AJ nebo NJ

Nabízíme:
zázemí v prosperující dopravní a logistické společnosti
individuálně domluvené mzdové ohodnocení
odborná školení včetně jazykových kurzů
individuálně nastavené firemní benefity

Lokalita pracoviště: Praha - západ

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat ( ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám ) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Obor: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení

Obor: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů

Obor: IS/IT: Správa systémů a HW

Umístění: Česká republika, Praha

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou