Datový specialista

Kariéra s.r.o. (2740)

Pro našeho významného klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Datový specialista/okr. Litoměřice.

Náplň práce:
Získávat a analyzovat data a navrhovat řešení pro zvýšení efektivity výrobního procesu, snižování nákladů a zvyšování úrovně automatizace
Připravovat a realizovat projekty, které přinášejí nová řešení pro soft senzory nebo analogy
Odpovědnost za údržbu a podporu již implementovaného řešení soft senzor / APC, včetně zlepšování a oprav systému
Úzce spolupracovat s provozními a technickými týmy, zaměřenými zejména na oblast IT v rámci skupiny a externím partnerů

Požadujeme:
vysokoškolský titul z oblasti inženýrství, strojírenství, matematiky nebo statistiky
Zkušenosti se zaváděním vědeckých datových metod ve výrobě nebo zpracovatelském průmyslu
Zkušenost s řízením projektů
Zkušenosti se statistickým modelováním, matematickou optimalizací a simulací procesů
Znalost programovacího jazyka Python
Znalost rozsáhlých datových infrastruktur a nástrojů – AWS, Azure, Google Cloud, Spark, Hadoop, AMLS nebo BigQuery výhodou
Pokročilá znalost SQL a Excel (včetně VBA)
Zkušenost s programy Access, SSRS, Power BI, Spark, Trendminer, atd…
Schopnost efektivně řešit složité nápady
Plynulá angličtina a čeština povinná
Týmový hráč s dobrými komunikačními schopnostmi

Nabízíme:
Spolupráci s profesionály ve svém oboru
Kariérní růst a možnost budoucího uplatnění u našich zahraničních sesterských společností
Až 6.000,-Kč příspěvek na dopravu
29.000,- Kč příspěvek na přestěhování
25 dní dovolené
Bezúročné půjčky
Fajn partu, která táhne za jeden provaz
Nástup možný ihned

Místo pracoviště:
okr. Litoměřice

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2021. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Obor: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení

Obor: Technika a vývoj

Obor: Věda a výzkum

Umístění: Česká republika, Ústecký kraj, Litoměřice

Místo výkonu práce: 2740

Pracovní benefity:

  • 13. plat
  • Dovolená 5 týdnů
  • Flexibilní začátek / konec pracovní doby
  • Mobilní telefon
  • Zdravotní/penzijní připojištění
  • Notebook
  • Stravenky / příspěvek na stravování
  • Vlastní organizace náplně práce
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Zdravotní volno / sick days

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Bakalářské
  • Vysokoškolské / univerzitní
  • MBA, MBT, postgraduální studium