Elektronik / Ústecký kraj

Kariéra s.r.o. (Ústecký kraj)

Pro našeho významného klienta, významného výrobce komponentů pro automobily, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

Náplň práce:
Provádění oprav na výrobních strojích a elektrických zařízeních
Preventivní údržbářské práce dle plánu
Dokumentace provedených prací
Zajišťování výměny informací v týmu

Požadujeme:
SŠT nebo SOU elektrotechnického směru
Platný certifikát dle vyhlášky 50/78 (alespoň § 5)
Znalost elektrických schémat a čtení výkresových dokumentací
Znalosti řídících systémů a robotů jako např. Simatic S5/S7 nebo ABB IRC5 výhodou
Flexibilitu a časovou pohotovost

Nabízíme:
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- možnost osobního a profesního růstu
- závodní stravování
- příspěvek na dopravu
- dovolená nad rámec zákoníku práce
- pružná pracovní doba
- zvýhodněný zaměstnanecký mobilní tarif i pro členy rodiny
- cafeterie- měsíční příspěvek na volnočasové aktivity

Místo pracoviště: okr. Žatec
Termín nástupu: dohodou

Termín nástupu do zaměstnání: dohodou

Obor: Elektrotechnika a energetika

Umístění: Česká republika, všechny kraje

Místo výkonu práce: Ústecký kraj

Pracovní benefity:

  • Dovolená 5 týdnů
  • Flexibilní začátek / konec pracovní doby
  • Občerstvení na pracovišti
  • Stravenky / příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Zdravotní volno / sick days
  • - zvýhodněný zaměstnanecký mobilní tarif i pro členy rodiny - cafeterie- měsíční příspěvek na volnočasové aktivity

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Odborné vyučení bez maturity
  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Vhodné pro:

  • Absolventy bez praxe