HR Generalista/Personalista/ka

Kariéra s.r.o. (2983)

Pro našeho významného klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici: HR Generalista/Personalista/ka.

CO VŠECHNO U NÁS BUDETE DĚLAT:
Budete mít pod palcem všechna výběrová řízení na všech pobočkách společnosti.
Povedete náborový proces se vším, co k němu patří od tvorby inzerátu, správu kariérních stránek, po vedení pohovorů, komunikaci s uchazeči a spolupráci s vedoucími.
Zajišťovat pracovně-lékařské služby pro zaměstnance, spravovat informační systém, aktivně komunikovat s vedoucími pracovníky.
Budete koordinovat nástupní proces a bude vaší zodpovědností, aby měl nový zaměstnanec v den nástupu vše zajištěno. S tím vám budou pomáhat vedoucí pracovníci a další kolegové, kteří mají jednotlivé části nástupu na starost.
Společně s nástupním procesem se budete podílet na přípravě nástupního zaškolení pro nového zaměstnance.
Ve spolupráci s vedoucími zaměstnanci se budete podílet na adaptaci nových zaměstnanců a jejich rozvoji.
Budete mít na starost celý životní cyklus zaměstnance (pravidelná školení, rozvoj, změny v náplni práce) až po jeho případný odchod ze společnosti, který budete také koordinovat.
Veškerou personální administrativu.
Rozvoj a nastavování HR procesů.
Administrativně budete podporovat další HR procesy a budete se podílet na implementaci HR systému.
Spolupracovat budete s managementem, vedoucími oddělení napříč společností, mzdovou účetní, marketingovým oddělením.

CO BY VÁM NEMĚLO CHYBĚT:
Vzdělání (SŠ/VŠ)
Praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky
Zkušenosti s náborem, HR administrativou
Zájem o HR
Dobré komunikační schopnosti, empatie
Pokročilá znalost práce na PC a MS Office, schopnost pracovat v různých systémech
Angličtina na komunikativní úrovni
Nevadí vám učit se v nových systémech a softwarech, řešit technické problémy Jste samostatní, pečliví a máte aktivní přístup k práci

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT
Stabilní zaměstnání v úspěšné mezinárodní firmě
Zaškolení od současné personalistky
Podporu současné personalistky, která bude během rodičovské dovolené dostupná
Odpovídající mzdové ohodnocení
Rozmanitou pracovní náplň, prostor pro vlastní iniciativu
Firemní telefon
Příspěvek na stravování
20 dní dovolené + 5 dní osobního volna
Po zapracování možnost občasné práce z domova
Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje, příspěvek na výuku anglického jazyka
Roční bonus

Místo pracoviště:
okr. Mělník

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2021. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Obor: Personalistika a HR

Umístění: Česká republika, Středočeský kraj, Mělník

Místo výkonu práce: 2983

Pracovní benefity:

  • 13. plat
  • Dovolená 5 týdnů
  • Flexibilní začátek / konec pracovní doby
  • Mobilní telefon
  • Možnost občasné práce z domova
  • Zdravotní/penzijní připojištění
  • Notebook
  • Vlastní organizace náplně práce
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Zdravotní volno / sick days

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazykové znalosti:

  • Angličtina (Středně pokročilá)