ICT specialista / Ústecký kraj

Kariéra s.r.o. (Ústecký kraj)

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost z oblasti automobilového průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Náplň práce:
Podpora uživatelů, řešení požadavků, dohled nad koncovými stanicemi.
Instalace HW a SW.
Správa přidělených systémů WSUS, ESET, Safetica a dalších.
Preventivní kontroly ostatních systémů.

Požadujeme:
SŠ / VŠ, případně odpovídající zkušenosti. ´
Zkušenosti se správou Windows server systémů.
Komunikativní znalost anglického jazyka .
ŘP sk. B

Nabízíme:
Příspěvky na dopravu, stravování, penz. připojištění a dětské tábory
Flexibilní složka mzdy
Možnost ročních bonusů
Zvýhodněné tarify mobilního operátora
Pružná pracovní doba
Doprava ze směru Chomutov, Most a Podbořany zajištěna

Nástup: ihned / dohodou
Lokalita pracoviště: Ústecký kraj

Termín nástupu do zaměstnání: dohodou

Obor: IS/IT: Správa systémů a HW

Umístění: Česká republika, všechny kraje

Místo výkonu práce: Ústecký kraj

Pracovní benefity:

  • Zdravotní/penzijní připojištění
  • Stravenky / příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Příspěvky na dopravu, stravování, penz. připojištění a dětské tábory, Flexibilní složka mzdy, Možnost ročních bonusů, Zvýhodněné tarify mobilního operátora

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Vyšší odborné
  • Bakalářské
  • Vysokoškolské / univerzitní
  • MBA, MBT, postgraduální studium

Požadované jazykové znalosti:

  • Angličtina (Mírně pokročilá)