IT Analyst

Pro našeho významného klienta, vývojářskou společnost s mezinárodní působností poskytující konzultace, řešení a služby zejména v oblastech financí, telekomunikací, utilit a veřejné správy hledáme vhodného kandidáta na pozici IT Analyst.

CO VÁS ČEKÁ?
analytik je spojovacím článkem účastníků projektu od A do Z, tj. od zjišťování a ověřování požadavků se zástupci zadavatele, přes organizaci a vedení řešitelských schůzek, návrhy a prezentace řešení klientovi, technické zadání vývojovému týmu, včetně projednávání případných dodatečných změn v dodávce, modelování procesů, zpracování návrhů obrazovek, až po podporu při přípravě UAT testů
primárně budete odpovědný/á za tvorbu IT analýz a kvalitní analytické dokumentace
uvítáme vaši proaktivitu a doporučení na inovativní kroky, aplikovatelné pro řešenou oblast
máte-li dostatek zkušeností a potřebnou ambici, do budoucna můžete získat možnost se stát solution architektem

CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?
dokážete analyzovat a formulovat funkční a nefunkční požadavky
umíte formulovat datové struktury a definovat rozhraní
máte zkušenosti s modelováním procesů
neobejdete se bez znalosti Enterprise Architect
zvládnete prezentovat požadavky v grafické formě
zakládáte si na svých organizačních schopnostech s důrazem na zpracování velkého objemu získaných informací a jejich prioritizace
orientujete se v současně používaných metodách při práci s požadavky (UML, Use Cases, BPMN, ITIL, ...)
výhodou by pro vás byla znalost XML a SQL
stále na sobě pracujete a snažíte se soustavně odborně rozvíjet
jste týmový hráč s výbornými komunikačními schopnostmi a dokážete dotahovat věci do konce
jste samostatná a spolehlivá osobnost, s proaktivním přístupem
skvěle ovládáte češtinu / slovenštinu, slušně angličtinu, dokážete v ní prezentovat řešení

CO NABÍZÍME?
příjemné pracovní prostředí a stabilní zázemí dobře prosperující české IT firmy, působící na trhu již od roku 2000
prostor pro samostatnou a kreativní práci s možností realizace vlastních nápadů a příležitostmi se stále učit nové věci a přístupy
u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě
kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
získáte ve svém rozvoji kvalitní podporu i díky bohaté nabídce interních a externích školení
nabízíme vám benefity jako jsou příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuku AJ/NJ/RJ, MultiSport kartu, sick days, příspěvek na stravné, čeká vás tu spousta firemních akcí, zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra s kvalitním vybavením i pro sportovce a milovníky kvalitního jídla a kávy, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další)

Místo výkonu práce: Praha Libeň
Datum nástupu: ihned

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2022. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Obor: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení

Obor: IS/IT: Správa systémů a HW

Obor: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů

Umístění: Česká republika, Praha

Pracovní benefity:

  • 13. plat
  • Dovolená 5 týdnů
  • Mobilní telefon
  • Zdravotní/penzijní připojištění
  • Notebook
  • Stravenky / příspěvek na stravování
  • Vlastní organizace náplně práce
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Zdravotní volno / sick days

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou