IT projektový manažer / konzultant

Pro našeho významného klienta, vývojářskou společnost s mezinárodní působností poskytující konzultace, řešení a služby zejména v oblastech financí, telekomunikací, utilit a veřejné správy hledáme vhodného kandidáta na pozici: IT projektový manažer /

Co budete dělat?
Budete klíčovou osobou zodpovědnou za úspěšné dodání a realizaci projektu, včetně přípravy podrobného plánu projektu.
Ve spolupráci s našimi account manažery a architekty budete mít příležitost zjistit skutečné potřeby klienta během nabídkového řízení, budete mít možnost řídit celý životní cyklus projektu od počátečních schůzek s klienty až po přípravu nabídek, společné stanovení cen a návrh.
Budete mít plnou kontrolu nad projektovými procesy (řízení změn, rozpočet, zdroje, termíny, kvalita, dosahování cílů projektu, spokojenost zákazníků) a analytickými metodikami práce, včetně řízení dodávek a vývojových prací.
Budete analyzovat a řídit potenciální rizika, hlásit nesrovnalosti, navrhovat nová řešení a standardy.
Budete také zodpovědní za dokončení, přezkoumání a prezentaci výstupů projektu managementu, zákazníkům a členům implementačního týmu.
Budete také zodpovědní za motivaci členů projektového týmu a jejich řízení.
Komunikace se zákazníky je v němčině a v rámci projektového týmu je komunikace v angličtině.

Co od vás očekáváme?
Máte prokázané zkušenosti jako projektový manažer nebo konzultant s přesahem do analýzy a projektového řízení v oblasti vývoje softwaru v délce nejméně 2-3 let.
Jste spokojeni se spoluprací na přípravě projektu a předprodejní podpoře (vytvoření rozpočtu, harmonogramu, nabídky atd.), Udržování a rozvoj vztahů se zákazníky.
Stavíte na vztahu se zákazníkem a snažíte se pochopit jeho skutečné potřeby, vcítit se do jeho situace a na tomto základě navrhnout přínosná řešení jeho potřeb.
Jste obeznámeni s projektovými metodikami, postupy a nástroji používanými při vývoji softwaru.
Vaše zkušenosti vám umožní přispět k návrhu konceptů řešení a koordinovat návrh technických řešení.
Jste hrdí na své profesionální vystupování a organizační schopnosti s důrazem na zpracování a upřednostňování velkých objemů informací.
Můžete vyjednávat a prezentovat velmi dobře.
Máte touhu a zájem sledovat nejnovější trendy ve vývoji softwaru.
Jste týmový hráč a můžete sledovat a motivovat členy svého týmu, aby udělali totéž.

Co můžete získat na oplátku?
neformální a příjemný tým, kde najdete rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem
i přes velikost naší společnosti existuje plochá struktura a tím i snadnější rozhodování, flexibilní organizační struktury a uvolněná a kooperativní kultura vzájemné komunikace
průběžné vzdělávání v oblasti profesního rozvoje, zejména v oblasti IT technologií a procesů; v oblasti osobního rozvoje prostřednictvím pravidelného hodnocení zaměstnanců
příjemné mezinárodní pracovní prostředí a stabilní zázemí prosperující globální IT společnosti působící na trhu již více než 20 let; dodržování zásad protikorupčního chování
můžete kombinovat spolupráci z domácí kanceláře / na místě z kanceláře v blízkosti centra a v blízkosti metra
pozice je vhodná i na částečný úvazek, je to věc dohody

Místo výkonu práce:Německo
Datum nástupu: ihned

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2022. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Obor: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení

Obor: IS/IT: Správa systémů a HW

Obor: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů

Umístění: Německo

Pracovní benefity:

  • 13. plat
  • Dovolená 5 týdnů
  • Flexibilní začátek / konec pracovní doby
  • Manažerský motivační program
  • Mobilní telefon
  • Možnost občasné práce z domova
  • Zdravotní/penzijní připojištění
  • Notebook
  • Stravenky / příspěvek na stravování
  • Účast na zahraničních konferencích
  • Vlastní organizace náplně práce
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Zdravotní volno / sick days

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou