Inženýr zákaznické kvality / Ústecký kraj

Kariéra s.r.o. (Ústecký kraj, Lovosice)

Pro našeho klienta, jednoho z největších světových výrobců automobilových dílů, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

NÁPLŇ PRÁCE:
komunikuje se zákazníky
monitoruje defekty a vyhodnocuje je
vede řešení zákaznických reklamací
vytváří a reviduje inspekční standardy produktů v sériové výrobě
řeší a dohlíží na implementaci změnových řízení
připravuje a vede procesní audity interních linek
podílí se na procesu lokalizací komponentů
koordinuje systém kontrol

POŽADUJEME:
VŠ nebo SŠ vzdělání s 2 roky praxe v oblasti automobilového průmyslu,
práce s PC, komunikativní a organizační schopnosti,
znalost nástrojů kvality, PPAP, PFMEA, MSA & G8D,
výhodou znalost APQP, ISO/TS 16 949, VDA 6,
komunikativní angličtina, min. úroveň B1
schopnost orientace v technických výkresech a dokumentaci,
řidičské oprávnění sk. B.

NABÍZÍME:
stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
odpovídající školení
příležitost profesního a kariérního růstu
férová firemní kultura
zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce
relokační balíček v případě nutnosti stěhování

Nástup: dohodou
Místo výkonu práce: Ústecký kraj (Lovosice)

Termín nástupu do zaměstnání: dohodou

Obor: Kvalita a kontrola jakosti

Umístění: Česká republika, všechny kraje

Místo výkonu práce: Ústecký kraj, Lovosice

Pracovní benefity:

  • Dovolená 5 týdnů
  • Zdravotní/penzijní připojištění
  • Stravenky / příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Zdravotní volno / sick days
  • dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci, elokační balíček v případě nutnosti stěhování

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Vyšší odborné
  • Bakalářské
  • Vysokoškolské / univerzitní
  • MBA, MBT, postgraduální studium

Požadované jazykové znalosti:

  • Angličtina (Mírně pokročilá)