Junior specialista dohledového centra

Kariéra s.r.o. (okres Frýdek-Místek)

Pro našeho významného klienta, významného výrobce modulů a autosoučástek, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Náplň práce:
kontrola zařízení, které zajišťují běh provozu a konfigurace těchto zařízení
příprava testů nových zařízení
řízení, řešení problémů a monitorování MES systému všech linek
hledání řešení a fixace problémů se sítí MES

Požadujeme:
SŠ vzdělání ukončené maturitou, obor elektrotechnika, IT
dobré komunikační schopnosti
komunikativní znalost angličtiny slovem i písmem (podmínkou)
nástup možný ihned
ochota pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme:
kariéru ve stabilní zahraniční společnosti
odborný a kariérní růst
zaměstnanecké výhody

místo výkonu: Nošovice
nástup ihned

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ a v AJ.

Obor: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení

Obor: IS/IT: Správa systémů a HW

Obor: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů

Umístění: Česká republika, Moravskoslezský kraj

Místo výkonu práce: okres Frýdek-Místek

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazykové znalosti:

  • Angličtina (Středně pokročilá)

Vhodné pro:

  • Absolventy bez praxe