Konstruktér / Praha

Kariéra s.r.o. (Praha)

Pro našeho klienta, přední společnost se zahraniční účastí v oblasti prodeje a servisu pracovních plošin, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Konstruktér nástaveb pracovních plošin automobilů/ Praha

Náplň práce:
komplex činností spojených s výrobou nástaveb pracovních plošin na podvozcích automobilů:
navrhování ocelové konstrukce pomocného rámu, příprava podkladů pro malovýrobu
dohled nad samotnou výrobou
další činnosti spojené s hledáním optimálního technického řešení

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání technického směru
znalost AUTOCAD, ideálně 3D
praxe v oboru výhodou
komunikativní úroveň NJ nebo AJ
ŘP sk. B
technické myšlení
samostatnost a flexibilitu

Nabízíme:
práci v moderním prostředí
možnost profesního rozvoje
motivující finanční ohodnocení s navýšením po zapracování
bonusy, prémie
další zaměstnanecké benefity:
- 13. plat
- možný nárůst mzdy po hodnocení spolupráce po šesti měsících od nástupu
- placené přesčasy, svátky a víkendy
- stravenky 100,- Kč
- dovolená 5 týdnů
- kompletní vybavení pro práci, servis montérek
- kompletní vybavení pro práci
- kompletní zaškolení BOZP
- školení
- možnost půjčit si nářadí nebo auto po domluvě
- možnost půjčit pro vlastní potřebu plošiny
- nárok na příspěvek na výuku jazyků,
- příspěvek na důchodové spoření a životní pojištění
- firemní mobil & příspěvek na mobil dle vlastního výběru (v případě potřeby)
- firemní notebook pro mobilní servisní techniky
- firemní akce

Termín nástupu: dohodou
Lokalita: Praha, Horní Počernice

Termín nástupu do zaměstnání: dohodou

Obor: Technika a vývoj

Umístění: Česká republika, všechny kraje

Místo výkonu práce: Praha

Pracovní benefity:

  • 13. plat
  • Dovolená 5 týdnů
  • Zdravotní/penzijní připojištění
  • Stravenky / příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Zdravotní volno / sick days
  • - možnost půjčit si nářadí nebo auto po domluvě - možnost půjčit pro vlastní potřebu plošiny - nárok na příspěvek na výuku jazyků - příspěvek na důchodové spoření a životní pojištění-firemní mobil

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Vyšší odborné
  • Bakalářské
  • Vysokoškolské / univerzitní
  • MBA, MBT, postgraduální studium

Požadované jazykové znalosti:

  • Angličtina (Mírně pokročilá)