Konstruktér-technolog

Kariéra s.r.o. (Morkovice-Slížany okr. Kroměříž)

Hledáš práci, kde můžeš uplatnit své technický znalosti a přehled? Pokud máš chuť realizovat nápady, které povedou k reálným viditelným cílům a zároveň si budeš moci organizovat vlastní čas a aktivity, tak hledáme právě Tebe!

Naše společnost hledá vhodného kandidáta na pozici technolog. Tato pozice je přímo podřízena řediteli společnosti.

Náplň práce:

- Konstrukce jednodušších přípravků, nástrojů, měřidel, nových výrobků v prostředí AutoCad a SolidEdge.
- Řízení práce nástrojárny
- Vytváření postupů a programů výroby dílů pro sériovou výrobu na CNC obráběcích strojích vč. návrhu nástrojů.
- Spolupráce na zpracování data při výběru nových strojů
- Realizace racionalizačních opatření ke snížení nákladů na materiál, pracnost, případně režijních nákladů u nově osvojovaných výrobků společnosti.
- Vytváření a spravování technické dokumentace – výkresy, pracovní postupy, kontrolní plány, apod.

Požadujeme:

• SOŠ
• Znalost práce s PC (Office, AutoCad, SolidEdge, popř. jiné kreslící programy)
• Znalost programování CNC obráběcích strojů a navrhování nástrojů

Nabízíme:

• Platové ohodnocení 35 000 – 45 000 Kč/měs. dle kvality a zkušeností uchazeče/ky + odměny dle výsledků
• Týden dovolené nad ZP
• Příspěvek na stravování

Místo výkonu práce Morkovice-Slížany okr. Kroměříž

V případě zájmu o výše zmíněnou pozici pošlete svůj životopis na adresu ci18@kariera.eu

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat ( ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám ) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2022. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Termín nástupu do zaměstnání: ihned

Obor: Strojírenství

Obor: Technika a vývoj

Umístění: Česká republika, Zlínský kraj

Místo výkonu práce: Morkovice-Slížany okr. Kroměříž

Plat: 35.000 - 45.000 Kč

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Vyšší odborné
  • Bakalářské
  • Vysokoškolské / univerzitní