Marketingový a PR referent

Kariéra s.r.o. (Praha - Průhonice)

Správa jeskyní ČR, sekretariát ředitele, vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

Požadavky:

• student nebo absolvent oboru marketingu či PR,
• bezchybná znalost českého jazyka,
• znalost webových nástrojů a předchozí tvorba webu výhodou,
• organizační a komunikativní schopnosti,
• zájem v oblasti moderních trendů v marketingové komunikaci,
• schopnost porozumět textu v AJ,
• znalost práce na PC: MS Office, popř. grafické programy výhodou,
• časová flexibilita,

Náplň práce:

• kreativní návrhy kampaní a dalších akcí SJ ČR,
• návrhy zadání kampaní a služeb pro výběrová řízení,
• orientace ve webových technologiích, jejich cenách a obsahu - aplikace, tvorba nových webů,
• psaní textů pro potřeby marketingu a PR, popř. mediálních výstupů,
• produkce akcí SJ ČR,
• administrace v rezervačním systému Colosseum
• administrace smluv, objednávek a faktur spojených s PR a MKT akcemi SJ ČR,
• práce se sociálními sítěmi - tvorba a udržování profilu SJ ČR na FB, instagram,twiter,,

Nabízíme:

• plný pracovní úvazek,
• platové ohodnocení dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, a nařízení vlády č. 567/2006 Sb., o minimální mzdě a o nejnižších úrovních zaručené mzdy, ve znění pozdějších předpisů,
• benefity zaměstnanců (pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, příspěvek z FKSP na stravování, penzijní připojištění…, indispoziční volno v rozsahu až 4 dnů v kalendářním roce a další).
Předpokládané datum nástupu: ihned nebo dle dohody

Místo výkonu práce: Správa jeskyní ČR, Květnové náměstí 3, Průhonice.

Nabídky se strukturovaným životopisem v českém jazyce zasílejte na adresu: Správa jeskyní ČR, sekretariát ředitele, Květnové náměstí 3, 252 43 Průhonice, nebo na e-mailovou adresu: bilkova@caves.cz.

Uchazeč zasláním výše uvedených podkladů vyjadřuje souhlas s jejich použitím po dobu 3 měsíců .

Správa jeskyní ČR si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit, případně nevybrat žádného kandidáta.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Termín nástupu do zaměstnání: ihned, nebo dle dohody

Obor: Média, reklama a PR

Obor: Marketing

Umístění: Česká republika, Praha

Místo výkonu práce: Praha - Průhonice

Pracovní benefity:

  • Dovolená 5 týdnů
  • Flexibilní začátek / konec pracovní doby
  • Zdravotní/penzijní připojištění
  • Stravenky / příspěvek na stravování
  • Zdravotní volno / sick days

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Vyšší odborné
  • Bakalářské

Požadované jazykové znalosti:

  • Angličtina (Středně pokročilá)

Vhodné pro:

  • Absolventy bez praxe