Mistr ve výrobě

Kariéra s.r.o. (Sušice)

Pro našeho klienta, českého výrobce interiérových dveří a zárubní, hledáme vhodné kandidáty na pozici Mistr ve výrobě

Pracovní náplň:
• Řízení směny
• Vedení a hodnocení pracovníků
• Zajištění efektivního využití pracovní doby a výrobního zařízení

Požadujeme:
• SŠ s min v oboru dřevařském, nábytkářském nebo strojním
• Praxi ve výrobním závodě a s vedením lidí
• Vysoký stupeň technického myšlení
• Schopnost číst technické výkresy
• Pokročilá znalost PC (MS Office)
• Odolnost vůči stresu
• Samostatnost, systematičnost, analytické schopnosti, spolehlivost, schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:
• Příspěvek na dopravu do zaměstnání
• Dotované stravování přímo v areálu
• Dovolená až 25 dní
• Výroční bonusy a narozeninové poukázky
• Vánoční odměny
• Zdarma masáže a vstupy do bazénu v Sušici
• Zaměstnanecká sleva na výrobky
• Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
• Zvýhodněný tarif od O2

Termín nástupu do zaměstnání: ihned

Obor: Stavebnictví a reality (Mistr)

Umístění: Česká republika, Jihočeský kraj

Místo výkonu práce: Sušice

Plat: 35.000 - 45.000 Kč

Pracovní benefity:

  • Občerstvení na pracovišti
  • Zaměstnanecká sleva na v,Zvýhodněný tarif od O2ýrobky

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou