Nákupčí/Plánovač odd. materiálového řízení / okr. Kladno

Kariéra s.r.o. (okr. Kladno)

Pro našeho významného klienta, mezinárodní automobilovou společnost, hledáme vhodné kandidáty s prokazatelnou praxí na pozici:

Nákupčí/Plánovač odd. materiálového řízení / Slaný, okr. Kladno

Nákupčí/Plánovač odd. materiálového řízení / Středočeský kraj

Náplň práce:
• Objednávání komponentů
• Komunikaci s dodavateli
• Tvorba výrobních plánů
• Podílení se rozvoji oddělení materiálového řízení (nákup)

Požadavky
• SŠ vzdělání (VŠ vzdělání výhodou)
• Velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
• Zkušenost v nákupu alespoň 2 roky na obdobné pozici
• Znalost výrobního prostředí, nejlépe automobilový průmysl
• Znalost tvorby výrobních plánů
• Velmi dobrá znalost MS Office, především MS Excel
• Odolnost vůči stresu, dynamičnost, flexibilita
• Zkušenost s komunikací na mezinárodní úrovní

Nabízíme:
• Velmi dobré mzdové ohodnocení
• Zázemí stabilní a rostoucí mezinárodní společnosti
• Systém benefitů
• 13. mzda sjednaná v pracovní smlouvě
• 25 dnů dovolené
• 6 volna na zotavenou
• Příspěvek na dopravu
• Příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření

Místo práce: Slaný, okr. Kladno
Termín nástupu: dohodou

Termín nástupu do zaměstnání: dohodou

Obor: Nákup

Umístění: Česká republika, všechny kraje

Místo výkonu práce: okr. Kladno

Pracovní benefity:

  • 13. plat
  • Dovolená 5 týdnů
  • Stravenky / příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Zdravotní volno / sick days

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Vyšší odborné
  • Bakalářské
  • Vysokoškolské / univerzitní
  • MBA, MBT, postgraduální studium

Požadované jazykové znalosti:

  • Angličtina (Středně pokročilá)