Obráběč kovů/brusič

Kariéra s.r.o. (Praha-východ)

Pro našeho klienta, významnou výrobní strojírenskou společnost, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Náplň práce:
opracování výrobku na konvenční brusce;
broušení na plocho i kulato;
samokontrola výrobku.

Požadujeme:
zkušenost na pozici obráběč kovů (konvenční stroje);
schopnost pečlivé a přesné výroby;
znalost výroby dle výkresové dokumentace.

Nabízíme:
možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru;
bonusová složka až 12% ze základní mzdy;
nadstandartní příplatky;
příspěvek na penzijní připojištění 4% ze základní mzdy;
pracovní doba 37,5 hodiny týdně a 5 týdnů dovolené;
dotované stravování v areálu společnosti (oběd od 22-35Kč);
příjemnou dojezdovou vzdálenost z Prahy (cca 20 minut autobusem z Kobylis);
možnost ubytování v okolí společnosti.

Místo pracoviště: Praha - východ
Nástup: dohodou

Obor: Strojírenství (Obráběč kovů)

Obor: Výroba a průmysl

Obor: Strojírenství

Umístění: Česká republika, Praha

Místo výkonu práce: Praha-východ

Pracovní benefity:

  • Zdravotní/penzijní připojištění
  • možnost ubytování

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Odborné vyučení bez maturity
  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou