Plc/Scada Inženýr - Programátor

Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti průmyslové automatizace technologických procesů a dodávek výrobních informačních systémů, hledáme vhodné kandidáty na pozici: PLC/SCADA INŽENÝR - PROGRAMÁTOR.

Náplň práce
Spolupráce na návrhu a realizaci projektů průmyslové automatizace v potravinářství
Programování PLC a SCADA systémů
Zpracování technické dokumentace
Účast na zprovoznění zařízení v místě instalace v ČR i v zahraničí

Požadavky
SŠ/VŠ vzdělání technického směru
Dobrá znalost programování PLC systémů SIMATIC S7
Znalost SCADA systému WinCC
Znalost procesních řídicích systémů vyšší úrovně výhodou
Schopnost týmové práce
Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, další světový jazyk výhodou
Praxe v oboru automatizace minimálně 2 roky, potravinářský průmysl výhodou
Ochota dále se vzdělávat
Ochota cestovat do zahraničí

Nabízíme:
Rozmanitou a tvůrčí práci na zajímavých projektech
Možnost vzdělávání a dalšího osobního růstu
Zázemí stabilní společnosti s 25ti letou historií
Odpovídající finanční ohodnocení
Řadu firemních benefitů
Volnou pracovní dobu
Možnost nástupu ihned

Místo pracoviště:
Praha 10

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2022. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Obor: Elektrotechnika a energetika

Obor: Technika a vývoj

Umístění: Česká republika, Praha

Pracovní benefity:

  • 13. plat
  • Dovolená 5 týdnů
  • Flexibilní začátek / konec pracovní doby
  • Mobilní telefon
  • Zdravotní/penzijní připojištění
  • Notebook
  • Stravenky / příspěvek na stravování
  • Účast na zahraničních konferencích
  • Vlastní organizace náplně práce
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Zdravotní volno / sick days

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek