Procesní analytik

Kariéra s.r.o. (5102)

Pro našeho významného klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Procesní analytik.

Náplň práce:
Pracovat na náročných projektech, které se věnují novým technologiím řízení procesů
Vylepšovat analytiku a další digitální nástroje
Připravovat a realizovat projekty v oblasti APC, soft / smart senzorů
Odpovídat za údržbu a podporu již implementovaného řešení včetně komunikace s poskytovateli
Úzce spolupracovat s provozními a technickými týmy, zaměřenými zejména na oblast buničiny, regenerace a energetiky
Aktivně sledovat digitální trendy při přípravě a realizaci projektů
Spolupracovat s inženýry APC ve skupině Mondi
Získávat a analyzovat data a navrhovat řešení pro zvýšení efektivity výrobního procesu, snižování nákladů a zvyšování úrovně automatizace

Požadujeme:
Magisterský titul z řídicí techniky
Zkušenosti s MPC, řadiči LQR, Kalmanovými filtry
Pracovní zkušenosti v programování PLC, OPC komunikace
Matematické modelování fyzického systému, matematická optimalizace
Praktické zkušenosti s projektovým řízením souvisejícím s APC
Schopnost efektivně řešit složité nápady
Plynulá angličtina a čeština povinná
Zkušenosti v procesním průmyslu výhodou
Příležitost také pro absolventy VŠ
Týmový hráč s dobrými komunikačními schopnostmi

Nabízíme:
Spolupráci s profesionály ve svém oboru
Kariérní růst a možnost budoucího uplatnění u našich zahraničních sesterských společností
Až 6.000,-Kč příspěvek na dopravu
29.000,- Kč příspěvek na přestěhování
25 dní dovolené
Bezúročné půjčky
Fajn partu, která táhne za jeden provaz
Nástup možný ihned
Pojďme společně růst, tvořit a inspirovat!

Místo pracoviště:
okr. Litoměřice

Termín nástupu:
Ihned/dle dohody

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2021. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Obor: Technika a vývoj

Obor: Strojírenství

Obor: Elektrotechnika a energetika

Umístění: Česká republika, Ústecký kraj, Štětí

Místo výkonu práce: 5102

Pracovní benefity:

  • 13. plat
  • Dovolená 5 týdnů
  • Zdravotní/penzijní připojištění
  • Stravenky / příspěvek na stravování
  • Vlastní organizace náplně práce
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Zdravotní volno / sick days

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Vyšší odborné
  • Bakalářské
  • Vysokoškolské / univerzitní
  • MBA, MBT, postgraduální studium

Vhodné pro:

  • Absolventy bez praxe