Produktový manažer

Kariéra s.r.o. (Sušice)

Pro našeho významného klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici - Produktový manažer

Náplň práce:
Vše od začátku do konce,
Nejdříve si vymyslíš a nastavíš marketingovou strategii konkrétního produktu, pokračuješ mystery shoppingem a podobou prezentace,
Spolupracovat budeš např. i na tvorbě POS materiálu a webových stránek,
Co si vymyslíš, také uvedeš do reality a následně budeš spolupracovat při zavádění strategie,

POŽADUJEME:
Středoškolské vzdělání s maturitou
NJ nebo AJ komunikativně
zkušenosti v marketingu minimálně 5 let
Výhodou:
Kreativita, smysl pro týmovou práci
Loajalita, flexibilita, důslednost
Schopnost dotáhnout své idee do konce
Tah na branku

Nabízíme:
Notebook, služební mobil
Práci na plný úvazek, 7,5 hod denně, pružná pracovní doba, příjemný kolektiv
Příspěvek na dopravu do zaměstnání
Dotované závodní stravování přímo v areálu
Až 25 dní dovolené
Vzdělávací kurzy a školení
Slevy na kulturní a sportovní akce pro zaměstnance (vstup do bazénu, masáže ...)

Obor: Marketing (Product Manager)

Umístění: Česká republika, Jihočeský kraj

Místo výkonu práce: Sušice

Plat: 55.000 - 65.000 Kč

Pracovní benefity:

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Občerstvení na pracovišti

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazykové znalosti:

  • Angličtina (Středně pokročilá), Němčina (Středně pokročilá) neb