Project Manager/ka / Praha

Kariéra s.r.o. (Praha)

Pro našeho významného klienta, působícího v oblasti vybavení kancelářských interiérů a nábytkářství, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Náplň práce:
Řízení a koordinace zakázek ve spolupráci s PM a asistentským centrem;
Reprezentace společnosti na jednáních s obchodními partnery a dalšími subjekty;
Spolupráce s ostatními útvary organizace
Odpovědnosti:
Odpovídá za efektivnost hospodaření a zajištění nákupu zboží a materiálu pro jednotlivé obchodní případy;
Odpovídá za koordinaci jednotlivých zakázek s návaznosti na dodací termíny a kvalitu jednotlivých dodavatelů- operation, inženýrské služby, subdodavatelské a obchodní dodávky;
Odpovídá za předání bezvadné zakázky a za odstranění případných vad a nedodělků a spolupracuje s příslušným pracovníkem reklamačního oddělení, kdy je povinen předat kompletní zprávu o vadách a nedodělcích;
Odpovídá za dodržování postupu řízení zakázky dle interních směrnic;
Odpovídá za vedení příslušné dokumentace, řízení a kontrolu v oblasti bezpečnosti a hygieny práce;
Odpovídá za dodržování pořádku na svěřeném úseku;
Odpovídá za řádné dodržování zásad a předpisů bezpečnosti práce;
Odpovídá za plnění stanovených cílů a dodržování dokumentů interní legislativy Integrovaného systému řízení (zejména ISO 9001, 18000, 14000, C-o-C) na svém úseku;
Odpovídá za plnění dalších úkolů zadaných přímým nadřízeným

Požadujeme:
SŠ/ SOŠ vzdělání, technický obor;
Praxe v oboru 3 roky;
Zkušenosti s vedením projektu;
Znalost AJ na vysoké úrovni, komunikativní úroveň NJ;
Spolehlivost, důslednost;
Organizační schopnosti;
Analytické myšlení;
Samostatnost;
Práce s PC;
Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
zázemí stabilní nadnárodní společnosti
perspektivní práci v dynamickém prostředí
prostor pro seberealizaci a možnost profesního růstu
benefity (jazyková výuka, sportovní program Multisport, příspěvek na penzijní a životní pojištění, stravné)
motivující mzdové ohodnocení

Místo pracoviště: Praha 10
Nástup: dohodou

Termín nástupu do zaměstnání: dohodou

Obor: Stavebnictví a reality

Umístění: Česká republika, všechny kraje

Místo výkonu práce: Praha

Pracovní benefity:

  • Dovolená 5 týdnů
  • Zdravotní/penzijní připojištění
  • Stravenky / příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Zdravotní volno / sick days
  • (jazyková výuka, sportovní program Multisport, příspěvek na penzijní a životní pojištění, stravné

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Vyšší odborné
  • Bakalářské
  • Vysokoškolské / univerzitní
  • MBA, MBT, postgraduální studium

Požadované jazykové znalosti:

  • Angličtina (Středně pokročilá), Němčina (Středně pokročilá)