Projektant/TAR

Pro našeho významného klienta, výrobce a systémového integrátora polovodičových měničových technologií, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Projektant/TAR.

Náplň práce:
Projekční práce v oblasti silnoproudé výkonové elektroniky, elektrických pohonů, elektrických měničů nn, vn
Řízení projekčních prací elektro pro dodávky technologických uzlů
Řešení technické stránky projektů s obchodními partnery
Aplikace výsledků interního firemního vývoje, spolupráce s konstruktéry

Požadujeme:
Přehled v elektrotechnice a strojírenství
Znalost projektování elektrických zařízení VN a NN
Zkušenosti s koordinací a autorským dozorem projektů menšího rozsahu
Prokázaná elektrotechnická způsobilost podle vyhlášky 50/1978 Sb., § 6,7,8,10
Uživatelské používání PC(MS Office, projekční SW - Engineering Base)
Řídící a organizační schopnosti
Inovativní myšlení, schopnost jednat a řešit problémy s obchodními partnery, obecný technický nadhled s přesahem mimo obor elektro.

Další požadavky:
praxe alespoň 5 let,
Aj na středně pokročilé úrovni, Rj výhodou,
ŘP sk.B,
samostatnost, flexibilita, ochota učit se novým věcem

Nabízíme:
Práci v dynamickém a motivujícím prostředí
Mnohostrannou možnost uplatnění vlastní invence
Možnost profesního a kariérního růstu
Kompetence v souladu s odpovědností
Třísložkovou mzdu (jejíž výše odpovídá osobním a firemním výsledkům)
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Výhody vyplývající z kolektivní smlouvy (5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, rehabilitace a masáže, příspěvek na dětskou rekreaci atd.)
Jazykové kurzy na pracovišti
Odborná školení

Místo pracoviště: Praha
Nástup: dle dohody

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat ( ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám ) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Obor: Elektrotechnika a energetika

Obor: Technika a vývoj

Umístění: Česká republika, Praha

Pracovní benefity:

  • Dovolená 5 týdnů
  • Flexibilní začátek / konec pracovní doby
  • Stravenky / příspěvek na stravování

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazykové znalosti:

  • Angličtina (Středně pokročilá)