Projektový/á manažer/ka - oblast kovovýroby

Kariéra s.r.o. (Český Krumlov)

Náš svět je plast - materiál budoucnosti. Jsme světovým lídrem ve výrobě vstřikovacích strojů a jejich automatizace. Stroje, které vyrábíme se používají k výrobě plastových dílů v různých výrobních odvětvích.

Právě obsazujeme pozici

Náplň práce:

Příprava plánovaných investic, definování Lastenheftu, spolupráce s oddělením nákupu při výběrovém řízení
Organizace přípravy infrastruktury pro nové technologie
Příprava a organizace přesunů výrobních zařízení v rámci firmy
Podpora výroby při zavádění nových výrobních technologií a produktů
Tvorba návodek, pracovních postupů a jejich průběžná aktualizace
Průběžné optimalizace výrobního procesu a výrobních pracovišť
Zavádění principů štíhlé výroby

Jaké znalosti a dovednosti očekáváme?

SŠ/VŠ technického směru
Dobrá znalost čtení a tvorby technické a výkresové dokumentace
Dobrá znalost výrobních technologií, zejména technologií zpracování plechu, svařování MIG/MAG a odporového svařování. Znalost technologie obrábění vítána.
NJ nebo AJ slovem i písmem
Dobrá znalost práce na PC (MS Office, MS Project, CAD software 2D+3D)
Znalost SAP výhodou
Samostatnost
Práce v jednosměnném provozu

Co u nás získáte za dobře odvedenou práci?

Našich zaměstnanců a jejich práce si vážíme a proto se snažíme kromě zajímavé a atraktivní mzdy jim zpříjemnit pracovní život i dalšími zajímavými benefity:
Atraktivní mzdové ohodnocení
Mezinárodní zázemí s příjemnou firemní kulturou
25 dní dovolené (1 týden na rámec Zákoníku práce)
Mimořádná volna sjednaná kolektivní smlouvou (svatba, pohřeb, stěhování aj.)
13. a 14 plat
1x ročně Flexi Pass
Odměny za věrnost společnosti
Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
Příspěvek na dopravu
Dotované stravování
Prémie za hospodářský výsledek firmy
Odměny za 100% docházku bez absencí
Dary při životních výročích
Příspěvky na kulturní a sportovní akce
Příspěvek na pracovní oděv
Očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě
Firemní fyzioterapeut

Pozice je vhodná pro absolventy.

V případě, že Vás pozice zaujme, zašlete nám svůj životopis ci18@kariera.eu a domluvíme si termín osobního setkání s prohlídkou naší výroby.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat ( ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám ) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2022. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Termín nástupu do zaměstnání: dohodou

Obor: Vrcholový management

Obor: Technika a vývoj

Obor: Strojírenství

Umístění: Česká republika, Jihočeský kraj

Místo výkonu práce: Český Krumlov

Pracovní benefity:

  • 13. plat
  • Dovolená 5 týdnů
  • Zdravotní/penzijní připojištění
  • Stravenky / příspěvek na stravování
  • Zdravotní volno / sick days

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Vyšší odborné
  • Bakalářské
  • Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazykové znalosti:

  • Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá) neb

Vhodné pro:

  • Absolventy bez praxe