Recepční

Kariéra s.r.o. (4000)

Pro našeho klienta, společnost zabývající se optickými a metalickými sítěmi, hledáme uchazeče na pozici Recepční

Náplň práce
•obsluha vstupní recepce společnosti nebo datového centra
•směnný provoz ( 6.00-14:30 nebo 9.00-16.30), 1-2 x týdně služba v datovém centru do 18.00
•správa vstupních karet, vedení knihy návštěv, uvádění návštěv
•správa došlé a odchozí pošty
•zajišťování kurýrních služeb
•objednávání kancelářských potřeb
•zajišťování občerstvení při jednáních
•obsluha kancelářské techniky ( fax, scanner, kopírka)

Požadujeme
•SŠ vzdělání
•znalost práce na PC, Word, Excel a Outlook
•přesnost, samostatnost a smysl pro systematickou práci
•možnost karierního postupu

Nabízíme
•zaměstnání ve společnosti rodinného typu
•vzdělávací kurzy, možnost seberealizace a profesního růstu
•odměny za dosažené výsledky + práci přes čas
•příspěvek na stravování
•MOL karta + sleva na pojištění odpovědnosti

Termín nástupu do zaměstnání: ihned

Obor: Administrativa

Umístění: Česká republika, Praha, Praha

Místo výkonu práce: 4000

Plat: 20.000 - 30.000 Kč

Pracovní benefity:

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Stravenky / příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou