Referent/ka logistiky / Praha

Kariéra s.r.o. (Praha 10)

Pro našeho významného klienta, společnost poskytující dodávky, montáž a servis strojů pro dělení materiálů, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Pracovní náplň:
- Zpracování nabídek a objednávek ve firemním informačním systému
- Kontrola dodaného zboží, jeho příjem na sklad i jeho výdej i expedice zákazníkům
- Vedení skladové agendy, inventarizace skladových položek
- Zajištění nákupu zboží formou výjezdů k dodavatelům v Praze
- Spolupráce a otevřenost při zajišťování firemních cílů
- Osobní odpovědnost za svěřené hodnoty (hmotná odpovědnost)

Požadujeme:
- SOU nebo SŠ vzdělání (nejlépe strojírenského směru)
- Uživatelská znalost práce na PC (MS Office - MS Word, MS Excel, MS Outlook, Internet Explorer)
- Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- Trestní bezúhonnost
- Předchozí praxe na obdobné pracovní pozici výhodou

Nabízíme:
- Příspěvek na stravování - Benefitka
- Příspěvek na penzijní / životní pojištění + příspěvek na volnočasové aktivity Benefitka – MultiSport (vše platí v případě pracovního poměru na dobu neurčitou)
- Osobní i firemní vzdělávání
- Zvýhodněné tarify mobilního operátora Vodafone
- Práci v jednosměnném provozu

Termín nástupu: ihned
Pracoviště: Praha 10

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail kariera06@karierasro.cz a uvádějte značku 7754/sklad/KOL

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat ( ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám ) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2021. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Termín nástupu do zaměstnání: ihned / dohodou

Obor: Doprava, logistika a zásobování

Umístění: Česká republika, Praha

Místo výkonu práce: Praha 10

Pracovní benefity:

  • Zdravotní/penzijní připojištění
  • Stravenky / příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Zvýhodněné tarify mobilního operátora Vodafone

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Odborné vyučení bez maturity
  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazykové znalosti:

  • Čeština (Výborná)