Referent prodeje / okr. Kladno

Kariéra s.r.o. (okr. Kladno)

Pro našeho významného klienta, mezinárodní automobilovou společnost, hledáme vhodné kandidáty s prokazatelnou praxí na pozici:

Referent prodeje / Středočeský kraj

Náplň práce:
• Řízení a koordinace požadavků zákazníků dle obchodního plánu
• Řízení logistiky hotových výrobků
• Fakturace
• Podpora při sestavování obchodních plánů
• Spolupráce s obchodními jednotkami mateřské korporace v rámci EU (Velká Británie, Španělsko, Německo, Francie a Itálie)
• Podílení se na vytváření výrobních plánů (denních a měsíčních)

Požadavky
• Úplné středoškolské vzdělání (vysokoškolské výhodou)
• Min. 2 roky zkušeností v prodeji ve výrobní společnosti
• Středně pokročilá znalost anglického jazyka slovem i písmem
• Znalost MS Office (Excel na středně pokročilé úrovni)
• Flexibilita
• Odolnost vůči stresu
• Ochota se učit novým věcem

Nabízíme:
• Nadstandardní mzdové ohodnocení
• 13. mzda
• Pružná pracovní doba
• Profesní postup
• 25 dnů dovolené ročně od nástupu
• 6 dnů volna na zotavenou
• Příspěvek na dopravu
• Práci v mladém dynamickém týmu
• Další výhody a benefity
• Zaškolení pod vedením zkušených kolegů

Místo práce: Slaný, okr. Kladno
Termín nástupu: ihned / dohodou

Termín nástupu do zaměstnání: dohodou

Obor: Prodej a obchod

Umístění: Česká republika, všechny kraje

Místo výkonu práce: okr. Kladno

Pracovní benefity:

  • 13. plat
  • Dovolená 5 týdnů
  • Zdravotní/penzijní připojištění
  • Stravenky / příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Zdravotní volno / sick days

Požadované vzdělání:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Vyšší odborné
  • Bakalářské
  • Vysokoškolské / univerzitní
  • MBA, MBT, postgraduální studium

Požadované jazykové znalosti:

  • Angličtina (Středně pokročilá)