Samostatný konstruktér do oblasti strojní konstrukce

Kariéra s.r.o. (Praha 4)

Pro našeho významného klienta, který se zabývá chytrým řešením pro domácnost, kancelář, obchod, či průmysl, hledáme vhodného uchazeče na pozici Samostatný konstruktér do oblasti strojní konstrukce.

Náplň práce:
- Technická pomoc a technické podklady pro obchod
- Vypracované analýzy, simulace a návrhy řešení
- Analýza návrhů pomocí specializovaných programů
- Konečné řešení
- Technické výpočty konstrukčních dílů a stanovování technických podmínek
- Vypracovávání technických podkladů
- Zpracovávání konstrukčních řešení
- Provádění konstrukčních výpočtů
- Nalézání optimálního konstrukčního řešení nových výrobků
- Výběr vhodných materiálů, polotovarů a již existujících výrobků, které budou v navrhovaném výrobku použity
- Určování rozměrových norem, norem jakosti materiálů, apod. - spolupráce s technology, kteří navrhují technologické postupy výroby
- Tvorba podkladů pro výrobu a komplexní zpracovávání technických výkresů
- Tvorba uživatelské dokumentace včetně návodů pro používání výrobků
- Provádění změn ve stávající dokumentaci
- Výroba a testování prototypů
- Studium norem

Požadujeme:
- VŠ/SŠ vzdělání technického směru
- Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy
- Alespoň pasivní znalost AJ
- Uživatelské programy MS Office, Outlook
- Praxe výhodou, ale není podmínkou
- Znalost Solidworks výhodou, ale není podmínkou
- Komunikativnost
- Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- Práce na hlavní pracovní poměr
- Práce v dobrém kolektivu
- Dobré platové podmínky
- Další odborný a profesní růst
- Odborné a jazykové vzdělávání
- Seberealizaci a možnost rozvíjet se
- Penzijní připojištění
- 5 týdnů dovolené
- Mobilní telefon
- Výhody malé a flexibilní firmy
- Pružnou pracovní dobu

Místo pracoviště:
Praha 4

Termín nástupu:
Ihned/dle dohody

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis na e-mail Sedlackova@kariera.eu a uvádějte značku 51469/KONSTR/SED.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31. 12. 2023. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Termín nástupu do zaměstnání: Ihned - dohodou

Obor: Elektrotechnika a energetika

Obor: Strojírenství

Umístění: Česká republika, Praha

Místo výkonu práce: Praha 4

Plat: 45.000 - 80.000 Kč

Pracovní benefity:

  • Dovolená 5 týdnů
  • Flexibilní začátek / konec pracovní doby
  • Mobilní telefon

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazykové znalosti:

  • Čeština (Výborná) a zároveň Angličtina (Mírně pokročilá)