Servisní technik domácích spotřebičů

Pro našeho významného klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Servisní technik domácích spotřebičů.

Jaké to je, pracovat pro nás? Náročné a zároveň inspirující! Naši lidé se nebojí odpovědnosti a my si velmi vážíme motivovaných a proaktivních u

Náplň Vaší práce
záruční i pozáruční servis domácích spotřebičů
opravy, údržba, instalace a revize domácích spotřebičů v dílenských prostorách společnosti nebo u zákazníků
dokumentace provedené práce formou opravných listů v papírové i elektronické podobě
u placených oprav vystavení platebního dokladu a výběr částky za opravu
plnění dalších souvisejících operativních úkolů podle pokynů vedoucího technika nebo vedoucího servisního oddělení

Naše požadavky
středoškolské vzdělání nebo vyučení s technickým zaměřením
osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb. pro práci s elektro zařízením (případně nabízíme možnost u nás obnovit či získat)  osvědčení pro práci s plynovými spotřebiči výhodou, nikoli podmínkou
uživatelská znalost PC (MS Office, Excel, Word, Internet)
řidičský průkaz sk. B
jazyková znalost AJ/NJ na alespoň základní úrovni (pro práci s manuály)
schopnost samostatné práce, zodpovědnost, spolehlivost, důslednost
schopnost komunikace se zákazníky

Nabízíme
stabilní zaměstnání v úspěšné mezinárodní společnosti
smlouva na dobu neurčitou
motivující platové ohodnocení
výjimečné benefity
pracovní dobu od pondělí do pátku
nástup dle domluvy
místo pracoviště Praha

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Obor: Elektrotechnika a energetika

Umístění: Česká republika, Praha

Pracovní benefity:

  • Dovolená 5 týdnů
  • Flexibilní začátek / konec pracovní doby
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Stravenky / příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Zdravotní volno / sick days

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Odborné vyučení bez maturity