Servisní technik pro průmyslová zařízení/ Praha

Pro našeho významného klienta, velkou mezinárodní společnost, která se zabývá dodáváním a servisem výměníků tepla, výměníkových stanic, čerpadel separátorů aj., hledáme vhodného kandidáta na pozici SERVISNÍHO TECHNIKA PRO PRŮMYSLOVÉ ZAŘÍZENÍ.

Jedná se o podnětnou a zajímavou příležitost pro každého, koho zajímají průmyslové technologie a chce se věnovat oblasti údržby a servisu pod křídly špičkové nadnárodní společnosti.

Náplň práce:
- Údržba a opravy deskových výměníků tepla, různých typu separátorů (dekantační a vysokoobrátkové odstředivky, membránové moduly)
- Komunikace se zákazníkem
- Řešení servisu a reklamací dle pokynu nadřízeného
- Uvádění nového zařízení do provozu, údržba a opravy stávajícího zařízení u zákazníka nebo v servisním centru
- Spolupráce s prodejním týmem s cílem získat nové objednávky, technická podpora zákaznického servisu
- Poskytování technické podpory zákazníkům, účast na pravidelném školení zákazníků a servisních partnerů
- Provádění inspekcí a auditů zařízení
- Odpovědnost za řádné a včasné provedení práce
- Vedení servisních záznamů a reportování nadřízenému
- Vytváření a udržování pozitivních vztahů a spolupráce se zákazníky a kolegy
- Cestování k zákazníkům – plánované i operativní

Požadujeme:
- Dokončené středoškolské vzdělání v oboru strojním (mechanik, seřizovač)
- Min. 3 roky předchozí praxe na podobné pozici
- Organizační a komunikační schopnosti
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni
- Běžná znalost práce s PC
- Ochotu dalšího vzdělávání
- Časovou flexibilitu a ochotu cestovat po celé republice a do zahraničí (min. 3 dny v týdnu)
- Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
- Logické myšlení, schopnost diagnostikovat problém
- Samostatnost při řešení technických problémů
- Platné osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice (Vyhláška 50/1978sb.)
- Zkušenost s průmyslovými řídícími systémy je výhodou

Nabízíme:
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Bonusový systém
- Možnost odborného a kariérního růstu
- Zázemí a podporu špičkové zahraniční společnosti
- Školení ve školicích centrech firmy v zahraničí
- Mobilní telefon
- Služební automobil i k soukromým účelům

Nástup: ihned
Místo výkonu práce: Praha 8 (služební cesty Slovensko, Maďarko a Rumunsko)

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Obor: Technika a vývoj

Umístění: Česká republika, Praha

Pracovní benefity:

  • Auto i pro soukromé účely
  • Dovolená 5 týdnů
  • Flexibilní začátek / konec pracovní doby
  • Mobilní telefon
  • Možnost občasné práce z domova
  • Notebook
  • Stravenky / příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazykové znalosti:

  • Angličtina (Mírně pokročilá)