Softwarový vývojář

Kariéra s.r.o. (3566)

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti bezpečnostních systémů, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Náplň práce:
-vývoj a rozvoj webového mapového systému zobrazujícího situační povědomí

Požadujeme:
-SŠ vzdělání technického směru (IT, elektro)
-praxi na obdobné pozici aspoň 2 roky
-AJ (min. komunikační úroveň)
-samostatnost, zodpovědnost, loajalitu a ochotu se učit
-pohodovou spolupráci a přátelskou povahu

-Webové technologie: programování v JavaScript a znalost HTML+CSS
-Programátorské znalosti v nějakém skriptovacím jazyce: například Perl
-Základní znalosti programování v C, základní znalosti SQL, znalosti v oblasti formátů JSON a XML
-GNU/Linux - základní administrátorské znalosti
-povědomí o programování pro Android
-analytické schopnosti (schopnosti seznamovat se z různými přístroji, komunikačními protokoly, vhodně navrhovat integraci přístrojů do vyvíjeného systému, efektivně realizovat integraci)

Nabízíme:
-kvalifikovanou práci a získání širšího záběru odborných zkušeností
-příjemné pracovní prostředí
-možnost dalšího vzdělávání
-mimořádné placené volno
-stravenky
-13. plat

Obor: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů

Umístění: Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc

Místo výkonu práce: 3566

Pracovní benefity:

  • Vzdělávací kurzy, školení

Požadované vzdělání:

  • Odborné vyučení bez maturity
  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Vyšší odborné
  • Bakalářské

Požadované jazykové znalosti:

  • Angličtina (Mírně pokročilá)