Stavbyvedoucí/okr.Vysočina,Jihomor. kraj, Třebíč

Kariéra s.r.o. (Vysočina, Jihomoravský kraj)

Pro našeho klienta, stavební společnost působící ve stavebnictví a energetice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Stavbyvedoucího.

Náplň práce:
práce v týmu při realizaci stavebních prací naší divize
spolupráce při výrobním, technickém a ekonomickém řízení přidělené části stavby
práce s projektovou dokumentací, kontrola prováděných prací Požadavky na zaměstnance

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání technického směru, zaměření na pozemní stavby výhodou
paxe min. 3 roky na obdobné pozici
řidičský průkaz skup. B
znalost MS Office
dobrý zdravotní stav
flexibilitu, zodpovědnost a samostatnost
absolvování psychotestů při pohovoru

Nabízíme:
práce na plný úvazek
zaškolení a podpora dalšího profesního růstu
zázemí společnosti s dlouholetou tradicí
podpora při zájmu o získání autorizace
stravenkový paušál
mobilní telefon, notebook, automobil

Místo pracoviště: Vysočina, Jihomoravský kraj

Termín nástupu: dle dohody

Termín nástupu do zaměstnání: dle dohody

Obor: Stavebnictví a reality (Stavbyvedoucí)

Umístění: Česká republika, Kraj Vysočina

Místo výkonu práce: Vysočina, Jihomoravský kraj

Pracovní benefity:

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Stravenky / příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • automobil

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Vysokoškolské / univerzitní