Svářeč / Zámečník

Kariéra s.r.o. (1980)

Pro našeho klienta, významnou strojírenskou společnost, která se zabývá produkcí vstřikovacích lisů, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

Náplň práce:
Svařování plechových dílů a kovových konstrukcí pro stroje
Přípravy dílů ke sváření dle výkresové dokumentace
Pravidelná údržba svářecích zařízení

Požadujeme:
Znalost svařování CO2, případně elektroda
Znalost technické dokumentace (značení svarů, rozměrové a geometrické tolerance na výkrese), pečlivost při práci
Vyučen v oboru (zámečník, instalatér, klempíř, opravář zem. strojů)
Ochota pracovat ve třísměnném provozu
Spolehlivost, ochota učit se novým věcem

Nabízíme:
Mezinárodní zázemí s příjemnou firemní kulturou
25 dní dovolené (1 týden nad rámec Zákoníku práce)
Mimořádná volna sjednaná kolektivní smlouvou (svatba, pohřeb, stěhování, aj.)
13. a 14. plat
1x ročně Flexi Pass
Odměny za věrnost společnosti
Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
Příspěvek na dopravu
Dotované stravování
Prémie za hospodářský výsledek firmy
Odměny za 100% docházku bez absencí
Dary při životních výročích
Příspěvky na kulturní a sportovní akce
Příspěvek na pracovní oděv
Očkování proti chřipce (v zimních měsících)

Obor: Strojírenství (Strojní zámečník)

Obor: Strojírenství (Svářeč)

Umístění: Česká republika, Jihočeský kraj, Kaplice

Místo výkonu práce: 1980

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Odborné vyučení bez maturity
  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou