Systems Specialist / okr. Kladno

Kariéra s.r.o. (Slaný, okr. Kladno)

Pro našeho významného klienta, mezinárodní automobilovou společnost, hledáme vhodné kandidáty s prokazatelnou praxí na pozici:

Náplň práce:
• Správa a rozvoj podnikových aplikací a jejich implementace
• Správa a rozvoj IT infrastruktury
• Správa koncových stanic a Mobile Device Management
• Podpora koncových uživatelů
• Komunikace s dodavateli
• Tvorba dokumentace

Požadavky:
• Znalost produktů Microsoft Windows Server, Active Directory
• Znalost desktopových produktů Microsoft Windows a Office
• Znalost Microsoft System Center
• Orientace v problematice operačních systému a počítačových sítí
• Proaktivní přístup a komunikační dovednosti - jak s IT kolegy, tak s ostatním business světem
• Spolehlivost, pečlivost, vstřícnost, samostatnost
• Chuť učit se nové věci a stále prohlubovat své znalosti
• Schopnost zorganizovat si práci a určovat priority
• Logické uvažování a analytické schopnosti
• Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
• Praxe na obdobné pracovní pozici 3 roky a více

Oceníme
• Znalost MDM Airwatch (Workspace), Office 365, VMware vSphere
• Schopnost administrace Microsoft SQL Server

Nabízíme:
• Motivující platové ohodnocení a systém benefitů pro zaměstnance
• Práci v týmu zkušených kolegů s dlouholetou praxí, kteří jsou ochotní sdílet své zkušenosti
• Zázemí stabilní a rostoucí mezinárodní společnosti
• 13. mzda sjednaná v pracovní smlouvě.
• 25 dnů dovolené
• 6 dnů volna na zotavenou
• Příspěvek na dopravu
• Příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření
• Notebook a mobilní telefon
• Odborný rozvoj vzdělávací kurzy

Potkáte u nás široké spektrum technologií a zajímavé projekty. Práce v příjemném kolektivu s kolegy, kteří si vzájemně pomáhají. Když nastane problém, řešíme ho společně. Když někdo něco nezná, tak se to u nás naučí a když najde způsob, jak něco zjednodušit, naučí to ostatní. Dbáme taktéž na prostor pro osobní život, kdy můžete vyrazit na dovolenou bez obavy, kdo Vás na ní bude shánět.

Místo práce: Slaný, okr. Kladno
Termín nástupu: dohodou

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2020. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Termín nástupu do zaměstnání: dohodou

Obor: IS/IT: Správa systémů a HW

Umístění: Česká republika, všechny kraje

Místo výkonu práce: Slaný, okr. Kladno

Pracovní benefity:

  • 13. plat
  • Dovolená 5 týdnů
  • Stravenky / příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Zdravotní volno / sick days

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Vyšší odborné
  • Bakalářské
  • Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazykové znalosti:

  • Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Výborná)