Technický pracovník výroby a vývoje

Pro našeho významného klienta, obchodní společnost se zaměřením na přístrojovou techniku, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Technický pracovník výroby a vývoje.

Náplň práce:
- koordinace výroby strojích zařízení:
- plánování výroby
- koordinace činnosti externích subdodavatelů z oblasti strojírenství, elektro, tvorba SW
- podpora ob. oddělení v uvedeném sortimentu zejména
- příprava kalkulací a ceníků pro ob. oddělení a distributory
- podpora zahraničních distributorů - obchodní i technická
- koordinace projektů
- kontrola kvality výroby - finální kontrola
- VaV - účast na vývoji nových produktů
- komunikace a spolupráce se spoluřešiteli a subdodavateli
- aktivní účast na samostatném vývoji
- spoluúčast na tvorbě výročních zpráv projektů
- aktivní účast na dalších vývojových a výzkumných projektech společnosti

Požadujeme:
- min. SŠ - elektro
- komunikativnost, týmová spolupráce a zájem vytvářet hodnoty
- znalost AJ
- vyhláška 50/1978 Sb. §6
- znalost práce s PC - kancelářské aplikace
- znalost AUTOCAD
- zkušenost s tvorbou software - řízení projektu
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- zázemí silné a stabilní společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení
- možnost kariérního a profesního řízení
- firemní benefity
- termín nástupu/ihned
- místo pracoviště Praha

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat ( ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám ) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Obor: Technika a vývoj

Obor: Elektrotechnika a energetika

Umístění: Česká republika, Praha

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou