Technik BOZP a PO

Pro našeho významného klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Technik BOZP a PO.

Náplň práce:
Provádění preventivních kontrol BOZP na pracovištích.
Sledování a dodržování právních předpisů BOZP.
Školení osob v oblasti BOZP
Shromažďování podkladů pro analýzu rizik a kategorizaci prací.
Zpracovávání a aktualizace dokumentace BOZP kromě analýzy a hodnocení rizik.
Spolupráce při šetření pracovních úrazů a nemocí z povolání.
Spoluúčast při jednáních s kontrolními a inspekčními orgány.
Zabezpečování vybavení požární technikou a požárně-bezpečnostním zařízením,
Příprava a sledování podmínek pro hašení požáru a pro záchranné práce (volné příjezdové komunikace, nástupní plochy, únikové cesty, volný přístup k nouzovým východům, k rozvodným zařízením, uzávěrům vody, plynu, topení, k věcným prostředkům požární ochrany).
Označování pracoviště bezpečnostními značkami.
Kontrola dodržování předpisů o požární ochraně na pracovišti.
Provádění školení o požární ochraně a odborné přípravy preventistů požární ochrany a zaměstnanců zařazených do preventivních požárních hlídek.
Vedení dokumentace požární ochrany

Požadujeme:
Orientuješ se v základních právních předpisech a technických normách v oblasti BOZP a PO?
Máš odbornou způsobilost podle zákona č. 309/2006 Sb.
Pracoval/a jsi na podobné pozici?
Dokážeš šířit téma BOZP mezi kolegy a vtáhnout je do toho?
Nevzdáš se, dokud není vše dotaženo?
Jsme americká firma, zvládneš část své práce reportovat v anglickém jazyce?
Naše společnost působí ve 2 lokalitách v Liberci, jsi aktivní řidič/ka?

Nabízíme:
individuální přístup
práci v mladém kolektivu
jednosměnný provoz (40 hodin týdně)
rodinný charakter firmy se zakázkovou výrobou
zohledníme Tvé zkušenosti atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu pro mimo liberecké, osobní volno navíc, jazykové vzdělávání, Multisport karta, Benefitka, firemní přenosné permanentky na volnočasové aktivity - hokej, fotbal, iQLANDII, ZOO, občerstvení na pracovišti, firemní akce, rodinné benefity)

Termín nástupu:
Ihned/dle dohody

Místo pracoviště:
Liberec

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat ( ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám ) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Obor: Kvalita a kontrola jakosti

Obor: Ostraha a bezpečnost

Obor: Výroba a průmysl

Umístění: Česká republika, Liberecký kraj

Pracovní benefity:

  • 13. plat
  • Dovolená 5 týdnů
  • Zdravotní/penzijní připojištění
  • Nadstandardní lékařská péče
  • Stravenky / příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Zdravotní volno / sick days

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou