Technik údržby/elektrikář / Ústecký kraj

Kariéra s.r.o. (Žatec)

Pro našeho významného klienta, předního světového výrobce automobilové techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

PRACOVNÍ NÁPLŇ
Odstraňovat poruchy na elektrické části elektronických zařízení.
Provádět preventivní údržbu a opravy zařízení.
Upravovat/seřizovat technologická zařízení.
Podílet se na analýze poruch.
Zodpovídat za technické prostoje zařízení.
Navrhovat technologická vylepšení zařízení.
A samozřejmě dodržovat bezpečnostní a interní předpisy a zásady.

POŽADAVKY
Vzdělání elektro - vyhláška 50 Sb., § 5 NEBO praxe v údržbě a vzdělání vám zaplatíme
Spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost
Samostatnost v práci
Důležitá je chuť učit se nové věci (roboti, automatizace, nové technologie…)
Manuální zručnost
Ochota pracovat na směny v nepřetržitém provozu

NABÍZÍME
MZDA 33 000 – 37 000 Kč/měsíc
26,50 Kč/oběd dotované stravování (polévka, hlavní jídlo, nápoj) + stravenky k tomu
Příspěvek zaměstnavatele ve výši 1-3 % ze mzdy na penzijní připojištění
3 600 Kč rozpočet na benefity formou cafeterie (nákupy, zájezdy, sport, kultura, péče o zdraví…)
21 dnů dovolené + dny navíc za odpracované roky (max. 25 dnů)
4 dny zdravotního volna (tzv. sickdays)
Roční bonus
Příspěvek na dopravu
Práce na plný úvazek na dobu neurčitou
Vzdělávací kurzy od dodavatelů technologií
Firemní akce (vánoční, týmové, rodinné, sportovní)

Místo výkonu práce: Ústecký kraj, Žatec
Nástup: dohodou

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2020. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Termín nástupu do zaměstnání: dohodou

Obor: Elektrotechnika a energetika

Umístění: Česká republika, všechny kraje

Místo výkonu práce: Žatec

Pracovní benefity:

  • Zdravotní/penzijní připojištění
  • Stravenky / příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Zdravotní volno / sick days

Požadované vzdělání:

  • Odborné vyučení bez maturity
  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazykové znalosti:

  • Čeština (Výborná)

Vhodné pro:

  • Absolventy bez praxe