Technolog kvality

Kariéra s.r.o. (525)

Pro našeho významného klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici - Technolog kvality

Náplň práce:
Spolupráce při zavádění nových výrobků, technologií nebo jiných procesů do výroby z pohledu jakosti
Spolupráce při návrhu a ověřování technických změn u stávající výroby, technologií a procesů
Zajišťování technologických zkoušek ve výrobě v souvislosti s ověřením jakosti
Spolupráce při přejímkách nových strojů a technologií
Samostatné řešení úkolů a problémů v dané oblasti
Komunikace s mateřskou firmou

Požadujeme:
SŠ vzdělání technického směru a praxi ze strojírenské výroby
Praxe na podobné pozici (technolog, projektový vedoucí) je výhodou
Máte dobré komunikativní a organizační schopnosti
Německý jazyk - na komunikativní úrovni
Jste člověk zodpovědný, spolehlivý a s technickým myšlením
Rád pracujete v týmu
Dokážete samostatně řešit zadané úkoly

Nabízíme:
Bonusy/prémie,
Příspěvek na penzijní/životní připojištění,
Flexibilní začátek/konec pracovní doby,
Dovolená 5 týdnů,
Vzdělávací kurzy, školení,
Závodní stravování,
Firemní akce, 13. plat,
Možnost si napracovat hodiny,
Vlastní organizace náplně práce

Obor: Technika a vývoj (Technolog)

Umístění: Česká republika, Kraj Vysočina, Bystřice nad Pernštejnem

Místo výkonu práce: 525

Plat: 40.000 - 50.000 Kč

Pracovní benefity:

  • 13. plat
  • Dovolená 5 týdnů
  • Provize z prodeje

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Vyšší odborné

Požadované jazykové znalosti:

  • Němčina (Pokročilá)