Telefonní konzultant

Kariéra s.r.o. (5164)

Pro našeho klienta, zaměřujícího se na oblast telesales, hledáme vhodného kandidáta na pozici Telefonní konzultant.
Hledáme do týmu další kolegy, kteří zapadnou do rodinného týmu, jsou pracovití, ale zároveň ocení pohodovou atmosféru.

Náplň práce:
- voláme pro největší společnost v ČR
- s klienty řešíme telefonní služby
- kontaktujeme stávající spokojené klienty, kteří jsou na hovor připraveni
- máme nejlepší nabídku na trhu pro náš segment klientů

Požadavky:
- odborné vyučení bez maturity
- komunikativnost
- obchodní duch
- spolehlivost
- tah na branku
- zkušenost s telefonováním
- zkušenost s obchodem

Nabízíme:
- variabilní složka mzdy od 8.000 Kč do 25.000 Kč
- měsíční i týdenní soutěže o finanční bonusy
- odměna za docházku
- práci ve stabilní společnosti
- zázemí moderních kanceláří a rodinném prostředí
- 25 dní dovolené
- stravenky
- multisport karta
- možnost homeoffice
- sick days
- zvýhodněné tarify volání, neomezená data

Termín nástupu do zaměstnání: Ihned

Obor: Telekomunikace (Pracovník call centra)

Umístění: Česká republika, Ústecký kraj, Teplice

Místo výkonu práce: 5164

Pracovní benefity:

  • Dovolená 5 týdnů
  • Možnost občasné práce z domova
  • Stravenky / příspěvek na stravování
  • Zdravotní volno / sick days

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Odborné vyučení bez maturity