Vedoucí pobočky stavebnin

Kariéra s.r.o. (Praha, Jihlava, Kladno)

Pro našeho významného obchodního klienta - společnost patří již více než 25 let mezi nejvýznamnější dodavatele stavebních materiálů v České republice.

Pro posílení našeho týmu hledáme kolegu orientovaného na kvalitu, odbornost, rychlost a vstřícný přístup k našim zákazníkům.

VEDOUCÍ POBOČKY STAVEBNIN – PRAHA
Pro pobočku v Praze Slivenci aktuálně hledáme kolegyni / kolegu na pozici VEDOUCÍ POBOČKY.
Místo výkonu práce: K Austisu 680, 154 00 Praha 5

VEDOUCÍ POBOČKY STAVEBNIN – KLADNO
Pro nově otevíranou pobočku v Kladně aktuálně hledáme kolegyni / kolegu na pozici VEDOUCÍ POBOČKY.

VEDOUCÍ POBOČKY STAVEBNIN – JIHLAVA
Pro pobočku v Jihlavě aktuálně hledáme kolegyni / kolegu na pozici VEDOUCÍ POBOČKY.
Místo výkonu práce: Znojemská 4959/119, 586 01 Jihlava

Co Vás čeká:

řízení chodu pobočky po stránce obchodní, personální i provozní
zodpovědnost za plnění obchodního plánu obchodu ve vymezeném regionu

Jaké znalosti, dovednosti nebo zkušenosti byste měli mít:

orientaci na výkon
vysoké pracovní nasazení a chuť vítězit
schopnost budovat a rozvíjet obchodní vztahy
praxi v oboru prodeje stavebních materiálů a izolací
znalost regionu
řidičský průkaz skupiny B

Výhodou bude, pokud:
už jste na stejné nebo podobné pozici působil/a
máte zkušenosti s úspěšným vedením kolektivu

Co Vám můžeme nabídnout:

motivující mzdové ohodnocení dle vlastních obchodních výsledků
5 týdnů dovolené
2 dny zdravotního volna
služební automobil i k soukromým účelům
mobilní telefon
notebook
stravenky v hodnotě 100 Kč
příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli
příspěvek na penzijní pojištění
slevu na firemní výrobky a zboží
zázemí renomované společnosti
přátelský kolektiv a podporu ostatních kolegů
možnost uplatnit a rozvinout své dosavadní poznatky z oboru stavebnictví

Termín nástupu: IHNED, popř. dle dohody

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis s motivačním dopisem na adresu ci18@kariera.eu

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Termín nástupu do zaměstnání: ihned, dle dohody

Obor: Stavebnictví a reality

Obor: Prodej a obchod

Obor: Výroba a průmysl

Umístění: Česká republika, Praha

Umístění: Česká republika, Středočeský kraj

Umístění: Česká republika, Kraj Vysočina

Místo výkonu práce: Praha, Jihlava, Kladno

Pracovní benefity:

  • Dovolená 5 týdnů
  • Mobilní telefon
  • Zdravotní/penzijní připojištění
  • Notebook

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou