Vedoucí provozu odchovu

XAVEROV, a.s. (Jinošov)

XAVEROV, a.s. , společnost s nejdelší tradicí v produkci násadových vajec a líhnutí kuřat v České Republice hledá vhodného kandidáta na pozici vedoucího farmy Jinošov (Vlašim)

Náplň práce:
- zodpovědnost za chod farmy
- koordinace výkrmu drůbeže, včetně jejich přesunů
- naskladnění kuřat
- spolupráce s veterinářem dle vnitropodnikových směrnic
- řízení zaměstnanců farmy
Požadavky:
- odborné znalosti v chovu drůbeže, včetně výživy a systémové práce ve výkrmu.
- praktické a organizační zkušenosti v drůbežnictví
- bezúhonnost, spolehlivost a řidičský průkaz sk. B

kontaktní telefon pan Jiří Buňát : +420 601 562 493

Termín nástupu do zaměstnání: Ihned

Obor: Zemědělství, lesnictví a ekologie (Ošetřovatel/chovatel zvířat)

Umístění: Česká republika, Středočeský kraj, Vlašim

Místo výkonu práce: Jinošov

Plat: 27.000 Kč

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou