Vedoucí skladu surovin

Kariéra s.r.o. (Sušice)

Pro našeho významného klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici - Vedoucí skladu surovin

Náplň práce:
řízení činnost skladníků
evidence lhůty oprávnění a odborných zkoušek skladníků
zodpovědnost za pořádek v prostorách skladu
vstupní a výstupní kontrola materiálu
kontrola objednávek s dodacím listem
skladové přesuny a výdej materiálu v IS
zodpovědnost za uložení materiálu na určená místa
dodržování předpisů požární ochrany
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme:
středoškolské vzdělání, praxe s vedením skladu 2 roky
loajalita, flexibilita, výborné komunikační schopnosti
Výhodou bude, pokud budete umět
znalost systému QAD

Nabízíme:
mobilní telefon
příspěvek na dopravu do zaměstnání
dotované stravování přímo v areálu
dovolená až 25 dní
výroční bonusy a narozeninové poukázky
vánoční odměny
zdarma masáže a vstupy do bazénu v Sušici
zaměstnanecká sleva na výrobky
možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
zvýhodněný tarif od O2

Obor: Doprava, logistika a zásobování (Vedoucí / manažer skladu)

Umístění: Česká republika, Jihočeský kraj

Místo výkonu práce: Sušice

Plat: 28.000 - 35.000 Kč

Pracovní benefity:

  • Dovolená 5 týdnů
  • Mobilní telefon
  • Občerstvení na pracovišti

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou