Vedoucí týmu procesních inženýrů /Ústecký kraj/KOL

Kariéra s.r.o. (Ústecký kraj)

Pro našeho významného klienta, předního světového výrobce automobilové techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Jste od přírody analytik? Máte zkušenosti s vedením teamu a orientujete se v prostředí výrobního závodu? Hledáme posilu na pozici Vedoucího procesních techniků.

Náplň práce:
Vést tým procesních inženýrů a techniků
Zajistit mapování a optimalizaci výrobních procesů sériové výroby
Podporovat implementaci nových projektů do sériové výroby na procesní úrovni
Podílet se na analýze zákaznických reklamací
Tvorba reportů managementu
Spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme:
SŠ, VŠ – případně odpovídající praxi, technický směr výhodou
zkušenost s vedením týmu
prokazatelnou zkušenost s optimalizací či zaváděním procesů
komunikativní angličtinu
dobrá znalost MS office

Nabízíme:
Příspěvky na dopravu, stravování, penz. připojištění a dětské tábory
Flexibilní složka mzdy
Možnost ročních bonusů
Zvýhodněné tarify mobilního operátora
Pružná pracovní doba
Doprava ze směru Chomutov, Most a Podbořany zajištěna

Nástup: ihned / dohodou
Lokalita pracoviště: Ústecký kraj, Žatec

Termín nástupu do zaměstnání: dohodou

Obor: Technika a vývoj

Umístění: Česká republika, všechny kraje

Místo výkonu práce: Ústecký kraj

Pracovní benefity:

  • Zdravotní/penzijní připojištění
  • Stravenky / příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Vyšší odborné
  • Bakalářské
  • Vysokoškolské / univerzitní
  • MBA, MBT, postgraduální studium

Požadované jazykové znalosti:

  • Angličtina (Mírně pokročilá)