Vývojář PostgreSql / Praha

Kariéra s.r.o. (Praha 4)

Pro našeho klienta, významného a stabilního dodavatele hi-tech IT řešení a služeb, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Vývojář PostgreSQL / Praha / KOL

Měníme databázovou platformu. Vyrostli jsme na Oracle DB a byli jsme úspěšní. Nyní chceme být úspěšní i na PostgreSQL. Celá naše produktová řada musí na PostgreSQL a to je hromada práce.
Nejsme žádní žabaři. Naše produkty využívají největší firmy mnoha odvětví (energetika, pojišťovnictví, public,…), takže „u mě to funguje“ nám nestačí. Migrace business logiky, velké objemy dat, rychlá odezva systému, to jsou klíčová témata, která chceme a budeme řešit. Na naše produkty jsme hrdí a nesvěříme je leckomu, proto hledáme tahouna s nápady, prokazatelnými zkušenostmi, nasazením a přátelskou povahou.

Náplň práce:
analýza uživatelských požadavků, návrh řešení a jeho implementace
programování zejména v PL/pgSQL
účast na testování
zajišťování rozvoje a podpory dodaných řešení

Požadujeme:
zájem a schopnost seznamovat se s business problematikou klienta
praktickou znalost technologie PostgreSQL
zájem učit se další technologie a nové dovednosti a aktivně je využívat v praxi
schopnost práce v týmu, samostatnost, všestrannost a proaktivní přístup k řešení problémů
VŠ, případně SŠ s relevantní praxí
znalost anglického jazyka minimálně na technické úrovni
Za výhodu považujeme:
orientaci v moderních architekturách IS
zkušenosti s analýzou a/nebo navrhováním podnikových aplikací
zkušenosti s administrací databáze

Nabízíme:
kreativní práci na zajímavých a moderních řešeních pro významné zákazníky
prostor pro realizaci
mladý přátelský kolektiv a zázemí kvalitního realizačního týmu a týmu architektů
pružnou pracovní dobu a další zaměstnanecké výhody
klidné a příjemné pracovní prostředí přímo u metra C - stanice Budějovická

Termín nástupu: dohodou
Místo výkonu práce: Praha 4

Termín nástupu do zaměstnání: dohodou

Obor: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů

Umístění: Česká republika, všechny kraje

Pracovní benefity:

  • Dovolená 5 týdnů
  • Zdravotní/penzijní připojištění
  • Stravenky / příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Zdravotní volno / sick days

Typ pracovního poměru:

  • Plný úvazek

Požadované vzdělání:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Vyšší odborné
  • Bakalářské
  • Vysokoškolské / univerzitní
  • MBA, MBT, postgraduální studium

Požadované jazykové znalosti:

  • Angličtina (Mírně pokročilá)